• Telefon

  222 302 420

 • Wola | al. Prymasa Tysiąclecia 76

  Ochota | ul. Usypiskowa 2

 • Zarezerwuj

Agencja DANCE PREMIUM powstała w 2014 roku z ręki pomysłodawcy Dimitri Kuchin. Teraz DancePremium to zespół doświadczonych tancerzy, choreografów oraz aktorów.

Chcesz szybko zorganizować pokaz tańca? Dzwoń (+48) 515770757

Nasze realizacje: https://dancepremium.pl/portfolio

Nasze ostatnie realizacje:

Pasodoble SHOW:

 

Rock’n’Roll SHOW:

Zajmujemy się organizacją  pokazów o różnorodnej tematyce, imprez okolicznościowych, imprez dla dzieci (taneczne urodziny, animacje) i wiele innych.

W naszej agencji spotykają się różne  style taneczne: taniec towarzyski, street dance,hiphop, latino, tańce karaibskie, tańce standardowe, klasyczne. Każdy pokaz jest przygotowywany z dużą precyzją i dbałością o szczegóły.
Tacy jesteśmy.

Nasi tancerze to profesjonaliści w swojej dziedzinie z dużym doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym. Dance Premium dysponuje bez ograniczeń profesjonalną salą taneczną w DanceBook Academy, co z kolei ma ogromny wpływ na czas poświęcony na przygotowywania pokazów. Ponadto nad wszystkimi naszymi realizacjami czuwa profesjonalny choreograf.

Oto kilka przykładowych pomysłów na Animację Taneczną na Twojej Imprezie:

 • 30 minutowy blok taneczno-animacyjny – Profesjonalna Para Taneczna.
  2/3 Show Taneczne o różnej tematyce lub kilka tańców („Samba – Zauroczenie”, „Cha Cha – Flirt”, „Rumba – Miłość”, „Paso-doble – Kłótnia”, „Jive/Rock’n’Roll – Happy End”) + Animacja z Gośćmi np. „Disco Man” – ruchy z gorączki sobotniej nocy. Gości powtarzają proste ruchy za tancerzami (ubrani w peruki ala lata 80). Tancerze robią różne ustawienia na parkiecie.
 • 30 minutowy blok „Latino City” . 1-4 pary taneczne.
  Jest to taneczne przedstawienie z zawartą historią opowiedzianą językiem tańca i szczęśliwym finałem. Show zachwyca profesjonalnym wykonaniem z elementami akrobacji, podnoszeń i akcentami w muzyce. Nie brakuje również humoru w tańcu – jest to nasza wizytówka!
  Na końcu proponujemy warsztaty Latino dla gości w parach lub solo.
 • Teatr Tańca – Przedstawienie taneczne o tematyce poważnej lub kabaretowej na bazie jednego z kultowych filmów, historii lub spektaklu.
  Przykładowe realizowane tematy: „Gorączka sobotniej nocy”, „Carmen”, „Pulp Fiction”, „Powrót do przyszłości”, „Gwiezdne wojny”, „Grease”, „Notre Dame de Paris” i inne
  Proponujemy co najmniej 2 pary taneczne oraz zabawę na koniec np. „Polka”, jest to prosty taniec w parach, który jest w stanie opanować każdy od zaraz. Zabawa polega na przyspieszeniu muzyki kilka razy, co sprawi że ludzie będą świetnie bawić.

***

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami, jesteśmy również otwarci na wszelkie Państwa idee! 🙂

Dimitri Kuchin
Kreatywny Dyrektor Dance Premium

(+48) 515-770-757
Scroll Up