• Telefon

    222 302 420

  • Wola | al. Prymasa Tysiąclecia 76

    Ochota | ul. Usypiskowa 2

  • Zarezerwuj

Walc wiedeński jest szybszy w odróżnieniu od spokojnego walca angielskiego. Najbardziej charakterystyczne dla tego tańca są szybkie wirowe obroty wokół całej sali. Według nas jest to idealny pomysł na pierwszy taniec, który oczaruje całą widownię!

Po opanowaniu podstaw przejdziemy do nauki ciekawych, niestandardowych przejść, przykuwających uwagę, np. pozy, położenia a nawet podnoszenia. Nauczysz się tańczyć w parze po dużym kole tak aby czuć się w tym pewnie.

Celem zajęć jest stworzenie uniwersalnej choreografii, którą z łatwością dopasujesz do wybranego przez siebie utworu. Być może będzie to muzyka zaproponowana przez instruktora w trakcie zajęć.

Pod koniec kursu proponujemy, aby Panowie wzięli ze sobą marynarki a Panie długie spódnice lub koło od sukienki oraz buty na obcasie. Chcielibyśmy abyście byli przygotowani pod każdym względem i z radością wspominali zarówno naukę jak i ten szczególny dzień. Sprawimy, że Twój pierwszy taniec zachwyci gości weselnych i pozostawi wspaniałe wrażenie.

Zachęcamy do zapisów również osoby, które nie przygotowują się do ślubu, a po prostu chciałyby poznać ten wyjątkowy taniec. Nie bez powodu został on okrzyknięty królem parkietu!

Każdy poziom trwa 8 spotkań (ok.2 miesiące) z możliwością kontynuacji.

Zapraszamy również na lekcje indywidualne, na których pomożemy Wam odpowiednio dopasować wybrany przez Was utwór z naszą stworzoną na kursie choreografią. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad muzyką, nie wiesz czy utwór się nadaje, bardzo chętnie podpowiemy, doradzimy lub podamy swoje propozycje.

Zapisz się się już teraz na Kurs Walca Wiedeńskiego w DanceBook Academy. Poniżej są najbliższe daty startów kursu.


Scroll Up