• Telefon

    222 302 420

  • Wola | al. Prymasa Tysiąclecia 76

    Ochota | ul. Usypiskowa 2

  • Zarezerwuj

Kurs został przygotowany specjalnie dla par, które wybrały na swój pierwszy taniec walca angielskiego. Jest to także propozycja dla tych, którzy chcą się skoncentrować i wyszkolić tylko w jednym tańcu.

Jest on tańczony do wolniejszego tempa niż walc wiedeński. Ma charakter bardziej spokojny, elegancki, romantyczny i dostojny. Patrząc na walca wydaje się jakby para płynęła po parkiecie.

Na początku kursu poznasz kroki podstawowe, nauczysz się prawidłowo trzymać ramę a co najważniejsze będziesz mógł swobodnie poruszać się na parkiecie. Na zajęciach instruktor udzieli Ci cennych wskazówek dotyczących ruchu, ubioru bądź muzyki. Dodatkowo nauczysz się efektownych przejść i pozycji które wzbogacą Twój pierwszy taniec. W dalszej części kursu stworzymy uniwersalną grupową choreografię, którą z łatwością dopasujesz do wybranego przez siebie utworu. Być może będzie to ten, który usłyszysz na zajęciach. Pod koniec kursu proponujemy, aby Panowie wzięli ze sobą marynarki a Panie długie spódnice lub koło od sukienki oraz buty na obcasie.

Chcielibyśmy abyście byli przygotowani pod każdym względem i z radością wspominali zarówno naukę jak i ten szczególny dzień. Sprawimy, że Twój pierwszy taniec zachwyci gości weselnych i pozostawi wspaniałe wrażenie.

Każdy poziom trwa 8 spotkań (ok.2 miesiące) z możliwością kontynuacji.

Zapraszamy również na lekcje indywidualne, na których pomożemy Wam odpowiednio dopasować wybrany utwór do stworzonej na kursie choreografii. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad muzyką, nie wiesz czy utwór się nadaje, bardzo chętnie podpowiemy, doradzimy lub podamy swoje propozycje.


Scroll Up