• Telefon

    222 302 420

  • Wola | al. Prymasa Tysiąclecia 76

    Ochota | ul. Usypiskowa 2

  • Zarezerwuj

Taniec Towarzyski to coś w czym się specjalizujemy. Kurs ten daje możliwość poznania różnych tańców towarzyskich. Dzięki niemu z łatwością odnajdziesz się na parkiecie i nie zejdziesz z niego przez dłuższy czas.

Sprawdź Aktualne Zapisy na Nowe Kursy

Każdy taniec jest wprowadzany stopniowo i systematycznie powtarzany. Będą to tańce standardowe , latynoamerykańskie oraz użytkowe. Po kursie będziesz miał największy wachlarz możliwości. Przeniesiemy się wspólnie do bardzo wielu krajów całego świata, poznamy taneczny charakter i muzykę każdego z nich. Nauczymy się ją liczyć i rozróżniać. Ćwiczymy do najbardziej charakterystycznych kawałków.

Kurs daje możliwość odnalezienia swojego ulubionego tańca i stylu. Jeśli nie wiesz w czym jesteś dobry to kurs idealny dla Ciebie. Dowiesz się czy jesteś typowym standardowcem, czy może masz ukrytą latynoamerykańską naturę. Sprawimy, że na zajęciach nigdy nie będziesz się nudzić. Nawet kilka podstawowych kroków da Ci ogromną satysfakcję. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Taniec towarzyski to przede wszystkim wspaniała rozrywka i doskonały sposób na spędzenie wolnego wieczoru. To świetny pomysł na relaks i oderwanie od codziennych spraw.

 

Pierwszy poziom kursu obejmuję: disco sambę, walca angielskiego i kubańską cha-chę.
Na drugim poziomie dodamy tango. Oczywiście dalej będziemy szlifować i powtarzać poznane już kroki.
Na dalszych poziomach wprowadzamy jeszcze rock’n’rolla, sambę, quickstepa i rumbę.

Każdy poziom trwa 8 spotkań (ok. 2 miesiące) z możliwością kontynuacji.

Aktualne Zapisy na Kursy


Scroll Up