• Telefon

    222 302 420

  • Wola | al. Prymasa Tysiąclecia 76

    Ochota | ul. Usypiskowa 2

  • Zarezerwuj

W naszej szkole na Kurs Tańca możesz zapisać się nie mając pary!
Poniżej są specjalne grupy tylko dla singli. Będzie to kurs tańca Towarzyskiego + Użytkowy


Jeśli masz ogromną chęć do nauki tańca, ale nie masz partnera czy partnerki również na dowolny nasz kurs możesz zapisać się bez pary i masz 2 opcje:

  • Zapisując się na dowolny kurs w parach zaznaczasz że nie masz partnera (pole zapisuje się w parze, wpisujesz „Potrzebuje partnera/ki”) wówczas my będziemy starać sie sparować osoby zapisani na ten sam kurs bez pary!
  • Drugą opcję zamówienie tancerza z doświadczeniem aby tańczył wraz z Tobą na kursie. To się nazywa fordancing i przy takiej opcji na 100% będziesz mieć zapewnioną „parę” do kursu. Przy zapisie należy wpisać „Fordancing” w polu „Partner” Koszt fordancingu jest kosztem dodatkowym za spotkanie lub jako dodatkowy karnet. Przy takiej opcji Twoja nauka pójdzie w razy szybciej ponieważ tancerz/ka będzie pomagać opanować każdy krok. Również tańcząc z tancerzem/ką szybciej poczujesz jak powinno poruszać się Twoje ciało w tańcu! Daje to pewność że nauka idzie w dobrym kierunku!

Dzięki niemu z łatwością odnajdziesz się na parkiecie i nie zejdziesz z niego przez dłuższy czas.

Każdy taniec jest wprowadzany stopniowo i systematycznie powtarzany. Będą to tańce standardowe , latynoamerykańskie oraz użytkowe. Po kursie będziesz miał największy wachlarz możliwości. Przeniesiemy się wspólnie do bardzo wielu krajów całego świata, poznamy taneczny charakter i muzykę każdego z nich. Nauczymy się ją liczyć i rozróżniać. Ćwiczymy do najbardziej charakterystycznych kawałków.

Kurs daje możliwość odnalezienia swojego ulubionego tańca i stylu. Jeśli nie wiesz w czym jesteś dobry to kurs idealny dla Ciebie. Dowiesz się czy jesteś typowym standardowcem, czy może masz ukrytą latynoamerykańską naturę. Sprawimy, że na zajęciach nigdy nie będziesz się nudzić. Nawet kilka podstawowych kroków da Ci ogromną satysfakcję. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Taniec towarzyski to przede wszystkim wspaniała rozrywka i doskonały sposób na spędzenie wolnego wieczoru. To świetny pomysł na relaks i oderwanie od codziennych spraw.

 

Pierwszy poziom kursu obejmuję: disco sambę, walca angielskiego i kubańską cha-chę.
Na drugim poziomie dodamy tango. Oczywiście dalej będziemy szlifować i powtarzać poznane już kroki.
Na dalszych poziomach wprowadzamy jeszcze rockandrolla, sambę, quickstepa i rumbę.

Każdy poziom trwa 8 spotkań (ok.2 miesiące) z możliwością kontynuacji.

Zapisz się na inne kursy Tańca Towarzyskiego jako Singel.

Zaznacz w formularzu opcję że zapisujesz się w parze, oraz zamiast imienia partnera napisz:
„Potrzebuję Pary” abyśmy znaleźli dla Ciebie osobę zapisaną bez pary (bez dodatkowych kosztów)
lub „Fordancing”, jeśli chcesz tańczyć z tancerzem doświadczonym (dodatkowy koszt według cennika).

Scroll Up