• Telefon

    222 302 420

  • Wola | al. Prymasa Tysiąclecia 76

    Ochota | ul. Usypiskowa 2

  • Zarezerwuj

Kurs Tańca dla Narzeczonych w Warszawie stworzyliśmy z myślą o Waszym szczególnym dniu.
Chcemy Wam pomóc odpowiednio przygotować się do Pierwszego Tańca oraz zabawy weselnej.

Program kursu obejmuje dwa tańce klasyczne walca angielskiego i walca wiedeńskiego (szybszego) oraz disco sambę – uniwersalny taniec użytkowy w parze dzięki któremu można zatańczyć praktycznie z każdym do większości utworów muzycznych.

Na wideo Instruktorzy DanceBook

Po kursie na pewno łatwiej Wam będzie wybrać, co chcielibyście zatańczyć, w czym czujecie się pewnie oraz poznacie zasady prowadzenia i zgrania w parze.

Na wideo Instruktor DanceBook – Dimitri Kuchin

Wiemy ile stresu i zaangażowania Was to kosztuje. Sami przez to przeszliśmy. Niezależnie czy ćwiczy się kilka dni, tygodni, miesięcy czy lat Wasz taniec może stać się niezapomniany. Postaramy się zrobić wszystko abyście miło go wspominali. Wierzymy, że nasza pomoc sprawi że będziecie czuć się w tańcu dobrze, pewnie i naturalnie.

Na wideo Instruktor DanceBook Mateusz S. 

Pod koniec kursu proponujemy, aby Panowie wzięli ze sobą marynarki, koszulę i eleganckie buty a Panie długie spódnice lub koło od sukienki oraz buty na obcasie. Chcielibyśmy abyście byli przygotowani pod każdym względem i z radością wspominali zarówno naukę jak i ten szczególny dzień. Sprawimy, że Wasz pierwszy taniec zachwyci gości weselnych i pozostawi wspaniałe wrażenie. To pamiątka na całe życie.

Na wideo Instruktorzy DanceBook – Dimitri i Valery

Bardzo często okazuje się, że potrzeba zapisania się na kurs tańca spowodowana zbliżającym się terminem ślubu przeradza się w prawdziwą pasję na długi czas.Na wideo Instruktorzy DanceBook

Kurs przewidziany jest na 8 spotkań z możliwością dalszej nauki na zajęciach grupowych na życzenie Kursantów bądź lekcjach indywidualnych.

Masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zapisać się na Darmową Konsultację z instruktorem?
Zadzwoń do nas 222 302 420.

Nie honorujemy kart partnerskich na ten kurs.

Możesz również zapisać się online:


Scroll Up