• Telefon

    (+48) 222-302-420

  • Adres

    al. Prymasa Tysiąclecia 76

  • Zapisz się

Kurs Tańca dla Narzeczonych stworzyliśmy z myślą o Waszym szczególnym dniu.
Chcielibyśmy Wam pomóc odpowiednio przygotować się do pierwszego tańca oraz zabawy weselnej.

Program kursu obejmuje dwa tańce klasyczne walca angielskiego i walca wiedeńskiego (szybszego) oraz disco sambę – uniwersalny taniec w parze dzięki któremu można zatańczyć praktycznie z każdym do większości utworów muzycznych.

Po kursie na pewno łatwiej Wam będzie wybrać, co chcielibyście zatańczyć, w czym czujecie się pewnie oraz poznacie zasady prowadzenia i zgrania w parze.

Wiemy ile stresu i zaangażowania Was to kosztuje. Sami przez to przeszliśmy. Niezależnie czy ćwiczy się kilka dni, tygodni, miesięcy czy lat Wasz taniec może stać się niezapomniany. Postaramy się zrobić wszystko abyście miło go wspominali. Wierzymy, że nasza pomoc sprawi że będziecie czuć się w tańcu dobrze, pewnie i naturalnie.

Pod koniec kursu proponujemy, aby Panowie wzięli ze sobą marynarki, koszulę i eleganckie buty a Panie długie spódnice lub koło od sukienki oraz buty na obcasie. Chcielibyśmy abyście byli przygotowani pod każdym względem i z radością wspominali zarówno naukę jak i ten szczególny dzień. Sprawimy, że Wasz pierwszy taniec zachwyci gości weselnych i pozostawi wspaniałe wrażenie. To pamiątka na całe życie.

Bardzo często okazuje się, że potrzeba zapisania się na kurs tańca spowodowana zbliżającym się terminem ślubu przeradza się w prawdziwą pasję na długi czas.

Kurs przewidziany jest na 8 spotkań z możliwością dalszej nauki na zajęciach grupowych na życzenie Kursantów bądź lekcjach indywidualnych.


Scroll Up