• Telefon

  222 302 420

 • al. Prymasa Tysiąclecia 76 (Wola)

  ul. Usypiskowa 2 (Ochota)

 • Zapisz się!

Akceptujemy Karty: 

 1. Karty Multisport Plus obowiązują z dowodem tożsamości.
 2. Karty Multisport Plus działają tylko na kursy grupowe, których pojedyncze zajęcia trwają nie dłużej niż 60 min.
 3. Karty Multisport Plus obowiązują bez dopłat!
 4. Każdy posiadacz karty Multisport Plus, aby uczęszczać na kurs tańca musi dokonać wpłaty KAUCJI – 50,00 zł od osoby, która jest rezerwacją 4 kolejnych wejść wybranego kursu.
  Posiadacz karty zobowiązany jest do uczestniczenia w zarezerwowanych zajęciach. Ewentualne nieobecności na zarezerwowanym kursie tańca należy odrobić na innym kursie w terminie 14 dni od daty nieobecności. W przeciwnym razie wpłacona kaucja przepada i należy dokonać ponownej wpłaty kaucji rezerwującej 4 kolejne zajęcia kursu. Jeśli Posiadacz karty zrealizuje w/w warunki, kaucja zostanie zwrócona w dniu ostatnich zajęć lub po ich zakończeniu. Kaucję można przenieść na inny kurs tańca. Odbiór kaucji jest możliwy w siedzibie Dancebook Academy – w dniu ostatnich zajęć.
 5. Jeżeli biorą Państwo udział w kilku kursach jednocześnie, wówczas obowiązuje Państwa większa ilość zajęć do zrealizowania – adekwatna do liczby kursów (1 kurs to 4 wejścia w ciągu 30 dni,  2 kursy 8 wejść w ciągu 30 dni), ale Kaucję wpłacają Państwo Tylko Jedną.
 6. Kaucję należy wpłacić gotówką w recepcji najpóźniej w dniu pierwszych zajęć kursu przed ich rozpoczęciem.

 

Karty partnerski honorujemy tylko na kursy grupowy na Prymasa Tysiąclecia 76, Wola.

Scroll Up